Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Dąbrowa-Dzięciel – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 490 875 zł22 730 m² 65,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z gotową infrastrukturą | 2,2730 ha | Dąbrowa-Dzięciel Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Dąbrowa-Dzięciel,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nowy Świat

Sokoły(Dąbrowa-Dzięciel + 21 km)

150 000 zł667 m² 224,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sokoły przy ul. Nowy Świat. Parametry: - powierzchnia 667 m, - wymiary 14 m x 46 m, - w kształcie prostokąta, - media: prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciechanowiec

Ciechanowiec(Dąbrowa-Dzięciel + 24 km)

101 322 zł1 299 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1299m położonej w miejscowości Ciechanowiec. To wyjątkowe miejsce dla osób szukających miejsca na wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Krzewo

Krzewo(Dąbrowa-Dzięciel + 30 km)

79 000 zł1 400 m² 56,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka rekreacyjna w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Jabłoń-Uszyńskie

Jabłoń-Uszyńskie(Dąbrowa-Dzięciel + 14 km)

477 000 zł12 715 m² 37,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość składającą się z dwóch działek: działka siedliskowa zabudowana o powierzchni 5970 m o wymiarach 40 x 157m Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zadobrze

Zadobrze(Dąbrowa-Dzięciel + 23 km)

750 000 zł8 119 m² 92,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), umożliwiającym zabudowę aż 6 domów jednorodzinnych. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gołasze-Dąb

Gołasze-Dąb(Dąbrowa-Dzięciel + 13 km)

1 288 800 zł107 400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,7444 ha obręb Gołasze-Dąb, gm. Kulesze Kościelne Do sprzedania działka oznaczona numerem geodezyjnym 40 o powierzchni 10,7444 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zdrody Nowe

Zdrody Nowe(Dąbrowa-Dzięciel + 24 km)

50 000 zł1 615 m² 40,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Zdrody Nowe, gm. Poświętne Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1615 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zdrody Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zadobrze

Zadobrze(Dąbrowa-Dzięciel + 23 km)

239 000 zł5 459 m² 43,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 5459 m z dostępem do rzeki Nurzec + domek letniskowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5459 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Tykocin

Tykocin(Dąbrowa-Dzięciel + 42 km)

144 400 zł1 217 m² 118,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja - idealne miejsce pod wymarzony dom Biuro Bluedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 7 ostatnich działek budowlanych dostępnych z pierwotnej puli 12, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Apoznańskich

Czyżew(Dąbrowa-Dzięciel + 14 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane o powierzchni około 1000m2 w spokojnej okolicy na obrzeżach Czyżewa. Dojazd z niedawno wybudowanej drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Dąbrowa-Dzięciel

Dąbrowa-Dzięciel,podlaskie

1 300 000 zł23 000 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam lub wynajmę działki z zabudowaniami i stajnią o powierzchni 23000m2 Działka położona przy drodze Wysokie Mazowieckie - Czyżew Na działce znajdują się zabudowania : Hala.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij